ПоддержатьУкраїнська

У Луганську біля будинку начальника охорони ватажка "ЛНР" Плотницького прогримів вибух – соцмережі

StopCor
StopCor

StopCor

У Луганську біля будинку начальника охорони ватажка 'ЛНР' Плотницького прогримів вибух – соцмережі

Безоболонковий пристрій рівноцінний близько 200 грамам у тротиловому еквіваленті вибухнуло недалеко від будинку, де проживає начальник охорони ватажка "ЛНР" Ігоря Плотницького.

У Жовтневому районі окупованого Луганська по вулиці Качалова прогримів вибух. Інформацію про інцидент підтвердив представник "МНС ЛНР" В'ячеслав Третьяков, пише "Діалог.UA".

У Луганську біля будинку начальника охорони ватажка ''ЛНР'' Плотницького прогримів вибух – соцмережі

За його даними, в результаті підриву пристрою була пошкоджена цегляна кладка паркану. Ніхто з мирних жителів не постраждав. Соцмережі Луганська відзначають, що вибух прогримів недалеко від будинку начальника охорони ватажка "ЛНР" Ігоря Плотницького. Деталі події поки не відомі.

Сепаратистський журналіст Іван Рахметов повідомляє, що після доби блокади Плотницького все ж випустили з будівлі "адміністрації". Його кортеж проїхав в східному напрямку міста, ймовірно, ватажок терористів заїжджав додому, після чого машини вирушили в бік кордону з Росією.

Нещодавно стало відомо, що Плотницький втік до РФ разом зі звинуваченими в роботі на українську сторону наближеними. А журналіст Роман Бочкала закликав українців не спокушатися щодо "держперевороту" в "ЛНР".

У Луганську біля будинку начальника охорони ватажка ''ЛНР'' Плотницького прогримів вибух – соцмережі

Другие новости