ПоддержатьУкраїнська

У Львівському МРЕВ провели масові обшуки працівників

StopCor
StopCor

StopCor

У Львівському МРЕВ провели масові обшуки працівників

Причиною обшуків стала підозра у хабарництві інструктора приватної автошколи.

Cпівробітники управління внутрішньої безпеки (УВБ) поліції Львівської області провели масові обшуки приміщення сервісного центру МВС (колишнє МРЕВ) на вул. Данила Апостола, 11. На момент обшуків у будівлі перебували близько 150 відвідувачів сервісного центру. Про це пише Depo.Львів з посиланням на Захід.нет.

"Представники УВБ провели обшуки після того, як до них звернувся чоловік про те, що один із інструктора приватної школи вимагав хабаря за позитивне рішення під час здачі екзамена у автошколі. Проти викладача завели провадження. Затримання викладача провели у приміщенні сервісного центру, хоча мені наразі невідомо, де саме він отримував гроші", - повідомив співробітник правоохоронних органів, який побажав залишитися анонімним.

Обшуки тривали близько години. Протягом цього часу нікого в приміщення сервісного центру не впускали і не випускали.

Під час обшуків у співробітників сервісного центру МВС вимагали показати вміст кишень, столів та робочих місць, але нічого підозрілого не знайшли. У приміщенні на момент прибуття співробітників внутрішньої безпеки було близько 150 відвідувачів та 30 співробітників центру. В обшуках брали участь близько 10 співробітників УВБ ГУ Національної поліції у Львівській області.

У поліції Львівщини підтвердили, що у сервісному центрі проводили обшуки, але відмовились пояснити причини, зазначивши лише, що співробітники УВБ діяли "за дорученням слідчого".

Сервісний центр МВС (раніше МРЕВ) – державний орган, де видають водійські посвідчення, реєстрацію та перереєстрацію транспортних засобів, видають і зберігають номерні знаки.

Другие новости