ПоддержатьУкраїнська

У марганецькому осередку "СтопКору" розповіли, як місцева влада виживає патріотів та борців з корупцією

StopCor
StopCor

StopCor

У марганецькому осередку 'СтопКору' розповіли, як місцева влада виживає патріотів та борців з корупцією

Активісти марганецького осередку "Стоп корупції" мають намір звернутися до суду та привернути увагу державного керівництва до ситуації, що склалася у місті. За словами представника осередку Романа Лук'яненка, одіозна очільниця міста Олена Жадько взялася за витіснення з посад людей, які користуються повагою серед містян, підтримують боротьбу з корупцією та мають проукраїнські погляди. Йдеться, зокрема, про директора школи №3 Наталю Куржанову, активістку ГО "Стоп корупції", яку міська влада звільнила з порушенням усіх законодавчих норм. 

"Є в місті Марганець загальноосвітня школа №3. Очолює її директор Н.І.Куржанова – патріот, принципова людина, волонтер та політичний і громадський діяч, заступник керівника міського осередку партії "БПП Солідарність". За часів її керівництва школою було проведено дуже багато різноманітних патріотичних заходів та подій – це і створення музею воїнів АТО, постійна благодійна допомога воїнам АТО, проведення заходів щодо боротьби з корупцією – "Корупція очима дітей" тощо.

Все це відбувалось на фоні контрасту – один директор мобілізував прихильників на Майдан, а Олена Анатоліївна, на той час директор школи №10, організовувала поїздки на антимайдан.

Одна підтримувала воїнів АТО, а інша збирала мітинги проти мобілізації.

 Мітинг проти мобілізації

Після одного із заходів (конкурсу малюнка "Корупція очима дітей") з боку міської влади за командою пані Жадько пішов тиск на Куржанову Н.І.  Це і всілякі незрозумілі перевірки – за те, що поблизу школи створила можливість перебування та харчування безхатніх собак, щоб вони не кидались на перехожих та на дітей. Все це за свої кошти – адже у міської влади на це бажання зовсім відсутнє. Це і планові та позапланові перевірки пожежних інспекторів – адже, напевно, у нас єдина школа №3 не відповідає правилам пожежної безпеки. Це й відсутність необхідного фінансування з місцевого бюджету задля покращення функціонування школи та умов дітей. І доводилось директору Куржановій стукати у всі двері, аби вибивати кошти з державного бюджету. Напевно, Олені Анатоліївні та її прихильникам і покровителям потрібна тиша задля розпилу бюджетних коштів.

 Олена Жадько, мер м. Марганця

Але пані Жадько та її вірні прибічниці – начальник освіти Кострикіна В.В. та заступник Фоміна А., ніяк не могли вгамуватись та вижити Куржанову Н.І. – оскільки та користується підтримкою колег та батьківського комітету.

От і довелось невгамовним піти на злочинний вчинок – в порушення законодавства – видати наказ про звільнення. І очолила це все заступник міського голови Платонова Т.В., яка на запитання нашого журналіста – чому ви не розмовляєте державною мовою – відповіла, що як хоче так і розмовляє.

Зі всіх останніх подій можна зробити висновки, що Жадько та її команда готується до повернення злочинної влади та діє не за принципом законності, а задля знищення патріотів.

Марганецький осередок ГО "Стоп корупції", членом якої є Н.І.Куржанова, бере цю справу під особистий контроль, буде звертатись до суду задля поновлення Куржанової на посаді, та до правоохоронних органів з вимогою покарати злочинців. Також ми будемо звертатись до керівництва держави з вимогою втрутитись в беззаконня, яке відбувається в місті", – повідомили активісти марганецького осередку "Стоп корупції".

Другие новости