ПоддержатьУкраїнська

У Миколаєві судитимуть поліцейського за хабар і зброю

StopCor
StopCor

StopCor

У Миколаєві судитимуть поліцейського за хабар і зброю

У правоохоронця разом з грошима знайшли газовий пістолет, який він переробив під вогнепальний.

Слідчі прокуратури Миколаївської області завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні за обвинуваченням старшого інспектора одного із відділів Нацполіції області в одержанні неправомірної вигоди у розмірі 3 тис. грн у серпні цього року. Про це повідомили в прес-службі прокуратури області.

Вказані кошти правоохоронець одержав від громадянина за вирішення питання про не притягнення його до адміністративної відповідальності та не перешкоджання його підприємницькій діяльності. Під час передачі грошей його затримали правоохоронці.

В момент затримання, крім хабара, в нього знайшли та вилучили газовий пістолет "STALKER 2918-S", перероблений у вогнепальну зброю, та боєприпаси до нього, які він носив без передбаченого законом дозволу. Дії поліцейського кваліфіковано за ч.1 ст.368 та ч. 1 ст. 263 КК України - одержання неправомірної вигоди службовою особою та незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами. Підозрюваний відсторонений від посади.

31 жовтня обвинувальний акт у кримінальному провадженні направили до Центрального районного суду м. Миколаєва для розгляду по суті.

Другие новости