ПоддержатьУкраїнська

У Миколаєві затримали працівницю вишу, яка вимагала хабар

StopCor
StopCor

StopCor

У Миколаєві затримали працівницю вишу, яка вимагала хабар

Жінка оцінила свої послуги у вісім тисяч гривень, але була затримана правоохоронцями.

За сприяння у відновленні навчання в університеті лаборант вимагала та одержала від студента неправомірну вигоду. Затримали 31-річну жінку працівники УЗЕ, слідства та прокуратури, про це повідомили у прес-службі поліції.

Оперативники Управління захисту економіки у Миколаївській області ДЗЕ Національної поліції викрили працівника одного з вищих навчальних закладів у протиправній діяльності - вимагання та одержання неправомірної вигоди за сприяння у вирішенні учбових питань.

За фактом вимагання неправомірної вигоди Миколаївською місцевою прокуратурою № 1 відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. У подальшому проведення досудового розслідування доручено слідчому відділу Центрального відділу поліції ГУ НП в Миколаївській області.

Усі корупційні дії працівника університету оперативники УЗЕ задокументували належним чином.

16 травня, під час одержання 8-ми тисяч гривень хабара 32-річного лаборанта затримали поліцейські. Вказані кошти жінка отримала від студента за сприяння у відновленні його на навчанні.

У рамках кримінального провадження проводяться слідчо-оперативні заходи, направлені на встановлення інших осіб, причетних до вчинення кримінального правопорушення.

У Миколаєві затримали працівницю вишу, яка вимагала хабар

Другие новости