ПоддержатьУкраїнська

У Миколаївській ОДА підозрюваному в корупційному скандалі Соколову хотіли висловити недовіру

StopCor
StopCor

StopCor

У Миколаївській ОДА підозрюваному в корупційному скандалі Соколову хотіли висловити недовіру

Депутати залишили питання "на потім", коли розглянуть всі сесійні.

Сьогодні, 10 червня, стартувала сесія Миколаївської облради. Розпочалася вона пізніше від запланованої, 10 ранку, адже довелося чекати на голову облради Вікторію Москаленко. Проте не обійшлося вже без гучних заяв. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

На сесії присутній заступник голови Миколаївської облради Михайло Соколов, від якого і вимагали почати засідання без Москаленко. Проте він не захотів відкривати сесію й зазначив, що вона знаходиться на відкритті Центрального райсуду.

Розпочате засідання почалося із гучної заяви. Депутат "опоблоківець" Максим Невінчаний запропонував з голосу, навіть не підійшовши до трибуни, висловити недовіру Михайлу Соколову через корупційний скандал, в якому "засвітилося" його прізвище.

Депутат назвав дурницями те, що Соколов під час обшуків нібито знаходився у Києві та "злам" його сторінки у "Фейсбуці". Слід додати, що питання про недовіру не хотіли вносити до порядку денного, а залишили "на потім", коли всі питання буде вичерпано. Голова облради Вікторія Москаленко заявила, що це складне питання, і воно так не вирішується. Після затвердження порядку денного Невінчаний почав рватися до трибуни.

Зазначимо, що скандальне питання про дозвіл на видрбуток вапняку в Єланецькому районі, через який стався корупційний скандал, де "погорів" перший заступник голови ОДА Микола Романчук, зняли з порядку денного.

Нагадаємо, що прізвище Соколова "засвітилося" в ухвалі суду, де йшла мова про те, що Соколов, Левченко та Романчук діяли єдиним умислом. Проте вже за кілька днів в СБУ заявили, що Соколов непричетний.

Другие новости