ПоддержатьУкраїнська

У Миколаївській ОДА скандальному Романчуку шукають заміну

StopCor
StopCor

StopCor

У Миколаївській ОДА скандальному Романчуку шукають заміну

Савченко оголосив конкурс на посаду першого заступника голови ОДА.

У Миколаївській облдержадміністрації шукають двох заступників. Зокрема замість Миколи Романчука, якого зараз судять за підозрою в отриманні хабара. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Так, на сайті ОДА опубліковано два розпорядження Олексія Савченка про оголошення конкурсу на вакантні посади заступників голови ОДА. Перше, датоване 17 жовтня, "Про оголошення конкурсу на зайняття тимчасово вакантної посади заступника голови облдержадміністрації". Зауважимо, що Оксана Янішевська, яка працювала за часів Вадима Мерікова заступником з політико-правових, гуманітарних та соціальних питань, пішла в декрет.

Згідно з умовами проведення конкурсу, заступнику передбачено посадовий оклад 8615 грн, надбавку за вислугу років та ранг держслужбовця, за наявності достатнього фонду оплати праці - премію.

Другим розпорядженням - від 24 жовтня - оголошується конкурс на посаду першого заступника голови ОДА. Він отримуватиме посадовий оклад 9477 грн та інші надбавки, як і заступник.

Кандидата шукають замість першого заступника голови ОДА Миколи Ромачука. Нагадаємо, що його судять на підозрою в отриманні хабара за вирішення питання видобутку корисних копалин у кар'єрі. Варто додати, що облдержадміністрація йому опалчувала відпустку.

Крім того, на сайті ОДА не опубліковано розпорядження, яким Романчука звільнили.

Другие новости