ПоддержатьУкраїнська

У МВС розпочався відбір кандидатів для миротворчих місій ООН

StopCor
StopCor

StopCor

У МВС розпочався відбір кандидатів для миротворчих місій ООН

Щороку поліцейських та військовослужбовців Нацгвардії направляють як спостерігачів міжнародної поліції у складі міжнародних операцій.

Серед кандидатів, які виявили бажання брати участь у міжнародних операціях, проводиться попередній відбір. Після успішного проходження попереднього відбору, комісія Секретаріату ООН проводить заключний. Наступним етапом є зарахування до резерву кандидатів для участі у міжнародних місіях.

Після цього анкета кандидата направляється для подальшого вивчення до Секретаріату ООН, де працівники Секретаріату спільно з адміністрацією місій визначають його придатність для участі в конкретній місії та проводять додаткову співбесіду іноземною мовою.

Порядок проходження всіх рівнів відбору визначена керівними документами ООН та МВС України. Загальними вимогами до спостерігачів міжнародної поліції є досягнення кандидатом 25-річного віку, наявність вислуги понад п’яти років (без урахування навчання) та володіння англійською або французькою мовою на достатньому рівні.

Під час відбору та направлення до миротворчих місій особлива увага приділяється гендерним аспектам. Резолюція Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» від 31 жовтня 2000 року визначає важливість ролі та участі жінок в операціях з підтримання миру і безпеки, у вирішенні конфліктів, мирних переговорах та відновленні після конфліктів. Відповідно до вказаної Резолюції передбачено збільшення присутності жінок у миротворчих процесах до 20% від загальної кількості спостерігачів.

Термін перебування у міжнародних операціях складає 1 рік, з можливістю його продовження.

На даний час МВС України бере участь у складі міжнародних операцій ООН у Демократичній Республіці Конго, Косово, Південному Судані та на Кіпрі.

Телефон для довідок: (044) 256-18-75, (044) 520-06-53, (044) 254-76-70, електронна адреса: [email protected]

Деталі щодо загальних вимог до кандидатів для участі у міжнародних операціях з підтримання миру та безпеки.

Другие новости