ПоддержатьУкраїнська

У рамках антирейдерського маршу "СтопКор" передав керівництву Херсонської ОДА вирок суду для екс-мера Сальдо

StopCor
StopCor

StopCor

У рамках антирейдерського маршу 'СтопКор' передав керівництву Херсонської ОДА вирок суду для екс-мера Сальдо

Активісти «Стоп корупції» передали заступнику керівника Херсонської ОДА справу на екс-мера міста, а нині депутата міської ради Володимира Сальдо. Ідеться про обвинувачення у викраденні людини, за яке Сальдо мав відбути 25 років за ґратами у Домініканській республіці. Політик втік з країни та уник покарання. В Україні його не притягують до відповідальності через відсутність між країнами договору про екстрадицію.

Окрім того активісти розкрили керівництву області схеми рейдерського захоплення підприємств у Херсоні, у яких, за даними «СтопКору», фігурує Сальдо.

«Передали вирок суду Домініканської республіки, за яким екс-мер Херсона Володимира Сальдо засудили до 25 років тюрми за обвинуваченням у викраденні людини. Документ та переклад завірені нотаріально.

В ОДА зазначили, що піднімуть це питання на засіданні антирейдерського штабу, яке відбудеться завтра. Ми отримали запрошення на це засідання», – розповіли активісти «Стоп корупції».

У рамках антирейдерського маршу ''СтопКор'' передав керівництву Херсонської ОДА вирок суду для екс-мера Сальдо

Нагадаємо, «СтопКор» дізнався ексклюзивні подробиці в історії про затримання політика за обвинуваченням у викраденні людини в Домініканській республіці та дізнався, як засуджений до 25 років тюремного ув’язнення там Сальдо розгулює на свободі в Україні. Журналісти знайшли бізнес-партнера політика, якого той нібито і викрив та застосовував до нього тортури. Денис Пащенко у Херсоні зажив слави шахрая, утім це не завадило колишньому очільнику міста з ними мати справи. Журналісти дізнались, що Сальдо за часів мерства став доларовим мільйонером, а його родина володіє елітною нерухомістю. «СтопКор» знайшов усіх фігурантів справи та розібрався, які документи та факти зі своєї діяльності імовірно хотів приховати Сальдо під час скандальної історії у Пунта-Кані. А також журналісти розвідали, чому правоохоронці в Україні не розслідують справу Сальдо.

У рамках антирейдерського маршу ''СтопКор'' передав керівництву Херсонської ОДА вирок суду для екс-мера Сальдо

Додамо, що активісти «Стоп Корупції» розпочали антирейдерський марш проти бездіяльності влади та правоохоронних органів під час рейдерських захоплень підприємств у Херсоні. Журналісти з’ясували й оприлюднили схеми рейдерства та причетність до них високопосадовців. Свою акцію стопкорівці організували під стінами Херсонської обласної державної адміністрації. Подробиці з місця подій повідомили ініціатори дійства.

«Безкарність породжує безлад!

Бездіяльність влади під час рейдерських захоплень прирівнюється до злочину. Адже влада дає свою мовчазну згоду на рейдерство.

Журналісти «Стоп корупції» провели розслідування та оприлюднили схему захоплення підприємства, яке побудувало пів-Херсона – «Херсонбуд». Це дуже показовий і цинічний випадок – підприємство кілька десятиліть належить родині Почесного громадянина Херсону. Отже, це – плювок в обличчя усім херсонцям!

У вересні 2017 року рейдери підробили зміни до Єдиного реєстру, переробили уставні документи, захопили підприємство та усіх робітників вигнали з кабінетів, розкрили сейфи та забрали усі документи.

Схема рейдерського захоплення поширена.

Виконавець – підставна особа – підробляє підпис власника і укладає договір купівлі-продажу корпоративних прав, за яким третину статутного капіталу продає іншій компанії, «Продсервіс». Частки учасників перерозподіляють, обирають нового директора, змінюють місце перебування та ухвалюють нову редакцію статуту. Окрім цього державний реєстратор затверджує зміну у складі учасників на підставі підробленого документа, підпис на якому нотаріально не затверджений.

У схемі захоплення корпоративних прав і нерухомого майна задіяні державні реєстратори, підставні фірми, і, як свідчать очевидці, навіть високопосадовці!

Постраждалі стверджують: за виконавцями стоїть не остання людина в місті – колишній мер, а тепер депутат міської ради Володимир Сальдо. Очевидці кажуть: сам депутат був присутній під час захоплення підприємства!

До речі, активістам вже відомо про кілька випадків рейдерства, в яких слід веде саме до пана Сальдо!

Постраждалі звертаються до антирейдерської комісії, суд врешті забороняє здійснення будь-яких реєстраційних дій.

Утім сьогодні це та інші підприємства лишаються захопленими. Що зроблено на рівні обласної влади?

Чому поліція та прокуратура залишаються бездіяльними?

Бездіяльність прирівнюється до співучасті у рейдерстві!», – розповіли організатори антирейдерського маршу.

Другие новости