ПоддержатьУкраїнська

У результаті спільного рейду "СтопКору" та "Укртрансбезпеки" водіїв оштрафували на тисячу євро

StopCor
StopCor

StopCor

У результаті спільного рейду 'СтопКору' та 'Укртрансбезпеки' водіїв оштрафували на тисячу євро

У результаті спільного рейду активістів «Стоп корупції» та представників «Укртрансбезпеки» на Одеській трасі 15 перевізників отримали штрафи на загальну суму у тисячу євро. Подробиці перевірки повідомили представники проекту.

«Здійснювали рейд 6 годин. За цей час оштрафовано 15 перевізників, загальна сума приблизно 1000€. Хороший результат викликаний неочікуваністю.

У результаті спільного рейду ''СтопКору'' та ''Укртрансбезпеки'' водіїв оштрафували на тисячу євро

Були оштрафовані перевізники зерна, щебеню, піску. Після зупинки однієї машини з піском рух цих вантажівок припинився. Приїхав спостерігач від піщаних нелегалів, та контролював наші дії», – розповіли активісти «Стоп корупції».

Нагадаємо, на початку березня у ході спільної перевірки активісти «Стоп корупції» разом із представниками «Укртрансбезпеки» зафіксували порушення габаритно-вагових параметрів з боку водії вантажівок. Тоді рейд проводили на стаціонарному посту у Борисполі на Київщині.

У результаті спільного рейду ''СтопКору'' та ''Укртрансбезпеки'' водіїв оштрафували на тисячу євро

«У ході спільної перевірки порушник отримали штраф за перевищення габаритно-вагових параметрів, а також за порушення режиму праці та відпочинку», – розповіли активісти «Стоп корупції».

Нагадаємо, активісти «Стоп корупції» спільно з представниками «Укртрансбезпеки» почали спільні рейди з контрольного зважування багатотонних вантажівок для протидії псуванню дорожнього покриття.

Другие новости

Осторожно: мошенники! В сети 'перепродают' слоты в электронной очереди для оформления документов

Осторожно: мошенники! В сети "перепродают" слоты в электронной очереди для оформления документов

Свободные места в электронных очередях бронируют так называемые посредники, после чего предлагают "перепродать" их с "наценкой" людям, нуждающимся в оформлении документов