ПоддержатьУкраїнська

У РНБО "забули" продовжити санкції проти Яндексу та Вконтакте

StopCor
StopCor

StopCor

У РНБО 'забули' продовжити санкції проти Яндексу та Вконтакте

Стало відомо, що популярні російські сайти, раніше заборонені в Україні, офіційно мають право відновити роботу. В адміністрації Порошенка та РНБО не продовжили антиросійські санкції проти Яндексу та Вконтакте. Так само і "забули" про санкції проти лотерейного гіганта "М.С.Л.".

Новину передає "Преса України".

Представники інтернет-сторінки "Лиса правда" повідомили, що 28 квітня поточного року стік термін дії санкцій проти російських сайтів. Йдеться про соцмережу Вконтакте, Однокласники, пошуковик Яндекс, пошту "Мейл ру" та інші ресурси, які за наказом Петра Порошенка потрапили під заборону в Україні.

"Чи могли про таке забути в АП чи РНБО? НІ! Натомість Турчинов та Порошенко заговорили про нові санкції. Такі самі, як нещодавно ввели американці. Але чому заговорили про нові "аналогічні американським" санкції та чомусь зовсім не згадують про ті, які вже є? БАНАЛЬНО НЕ ПРОДОВЖУЮЧИ ЇХ?" – відзначили представники спільноти.

Вони також пояснили, чому українське керівництво навмисно забуло про блокування ресурсів країни-агресора. Як зазначається, в списку заборонених компаній є відомий лотерейний гігант М.С.Л., а також Лото-Забава, Мегалот, Спортліга, які мали б припинити діяльність рік назад.

"Як виявилось, такий собі Сергій Пашинський (Народний фронт) разом із нардепом Віталієм Хомутинніком трохи віджали собі цю контору. Просто взяли і віджали. В Україні таке реально. І з осені її обороти лише зросли. Кількість точок з гральними автоматами тому приклад. А податки можна не платити. Офіційно ж вони не працюють. Чи треба згадувати про тісну дружбу Пашинського та глави РНБО Турчинова? От Радбез і закрив очі на активну роботу М.С.Л", - йдеться у повідомленні.

У "Лисій правді" також нагадали, що Національна Лотерея, за якою стоять Олександр Третьяков, Борис Ложкін та Гліб Загорій, головний конкурент М.С.Л.

"Нардеп Третьяков через Гройсмана протягнув у Кабінет міністрів цікавий документ, після прийняття якого є єдиним вже легальним лотерейником, а відтак і власником всіх гральних залів буде лише компанія Українські лотереї. Ця постанова зветься "Ліцензійними нормами для операторів лотерей". І в такому форматі як є Пашинському вона не вигідна. Бо як я розумію, єдиним лотерейником він бачить себе. І після вже свят і вихідних ми активно будемо спостерігати за битвою за лотерейки...", – підсумували у "Лисій правді".

Другие новости

Изготавливал фото- и видеоматериалы для врага с надеждой получить 'государственную должность': подозревают жителя Одессы

Изготавливал фото- и видеоматериалы для врага с надеждой получить "государственную должность": подозревают жителя Одессы

При процессуальном руководстве прокуроров Одесской областной прокуратуры задержан житель Одессы и сообщено о подозрении в государственной измене

В Сумской области полицейские сообщили о подозрениях членам организованной группы по сбыту наркотиков

В Сумской области полицейские сообщили о подозрениях членам организованной группы по сбыту наркотиков

В ходе досудебного расследования установлено, что в начале августа текущего года 32-летний мужчина по обогащению организовал на территории Сумской области систематический сбыт психотропного вещества "амфетамин"