ПоддержатьУкраїнська

На активістів "СтопКору" напали в Обухові під час рейду серед перевізників

StopCor
StopCor

StopCor

На активістів 'СтопКору' напали в Обухові під час рейду серед перевізників

На активістів «Стоп корупції» напали представники ТОВ «Обухів транс». Інцидент стався під час спільної перевірки з «Укртрансбезпекою» роботи перевізників у місті. У результаті нападу правозахисник Юрій Цибенко дістав удар в голову, у чоловіка гематома на скроні. Наразі представники проекту звернулись за допомогою до медиків та планують зняти побої. 

«Ми отримали серію звернень від учасників АТО, яких перевізників Обухова відмовляються перевозити на своїх маршрутах на пільгових умовах. Були випадки, коли бійців буквально викидали з маршруток. Ми разом із воїнами та представниками «Укртрансбезпеки» вирішили дізнатись, чому маршрутники відмовляють людям у їхніх законних правах. У результаті на нас налетіла група тітушок та  почали бити наших колег, трощити техніку й службову автівку», – розповіли активісти «Стоп корупції» деталі нападу.

https://www.facebook.com/stopcor.ua/videos/2057605654507951/

Додамо, що активісти «Стоп корупції» регулярно проводять спільні рейди з Укртрансбезпекою. Такі перевірки влаштовували на Житомирській та Одеській трасах, а також у містах Київської області. У ході спільного моніторингу активістам вдалось виявити водіїв-порушників вагових норм. Керманичі отримали штрафи на загальну суму у понад тисячу євро.

Другие новости