ПоддержатьУкраїнська

У родині "СтопКору" невідворотна втрата – помер активіст із Сум Олександр Кононенко

StopCor
StopCor

StopCor

У родині 'СтопКору' невідворотна втрата – помер активіст із Сум Олександр Кононенко

Пішов з життя активіст ГО "Стоп корупції" Олександр Кононенко. Наразі офіційна версія трагедії – самогубство.

Колеги Олександра припускають, що причиною смерті могла бути принципова антикорупційна позиція чоловіка, а суїцид могли жорстоко розіграти недоброзичливці.

"Я не можу повірити у те, що сталось. Напередодні трагедії ми бачились із Сашком під час акції протесту у Глухові. Ані його поведінка, ані настрій не видавали намірів покінчити із собою. Сашко завжди був усміхнений та на позитиві", – написав активіст з чернівецького осередку "Стоп корупції" Валерій Аіріні.

"Не можу дібрати слів. Сум, жаль, біль – це все не те. Сьогодні не стало нашого побратима, стопкорівця, Саші Кононенка. Молодий, амбітний, енергійний, веселий, начебто все попереду, живи й радій, і як грім серед ясного неба... Ну як так? Досі не можу в себе прийти!... Земля тобі пухом, друже, спи спокійно", – висловив співчуття родині Олександра голова хмельницького осередку "Стоп корупції" Артур Сторожук.

Колеги Олександра припускають, що причиною трагедії могла стати громадська діяльність чоловіка. За спостереженнями родичів та друзів Олександра, протягом останнього місяця він був сам не свій. Проте ані дружині, ані близьким не зізнавався у причині свого смутку.

Ми втратили нашого побратима, світлого, завжди усміхненого друга та колегу. Висловлюємо щирі співчуття родині Олександра. Світла пам'ять тобі, друже!

Представники ГО "Стоп корупції" по всій країні оголосили збір коштів на підтримку родини Олександра Кононенка.

4149497838918375 Буцик Вікторія

Другие новости