ПоддержатьУкраїнська

У Росії полковник попався на рекордному хабарі

StopCor
StopCor

StopCor

У Росії полковник попався на рекордному хабарі

У Санкт-Петербурзі затримали полковника Головного управління Служби безпеки Юрія Тимченка під час отримання хабара в розмірі 100 мільйонів рублів.

Про це повідомило обізнане джерело, передає "Інтерфакс".

Як зазначається, полковник вимагав хабара у комерсанта за закриття кримінальної справи про несплату компанією "Ділові лінії" податків в 1 млрд рублів.

"За даними слідства, Тимченко, знаючи про наявність у провадженні слідчих органів ГСУ СКР по Санкт-Петербургу кримінальної справи, порушеної за фактом несплати податків ТОВ "Ділові лінії" в сумі понад 1 мільярд рублів, а також про накладення арешту на грошові кошти даного суспільства в сумі не менше 1,5 млрд, з листопада по грудень 2016 року неодноразово вимагав від представника вказаного товариства передати йому через посередників - Марченкова і Зіновенка - хабар в сумі не менше 100 млн рублів", - повідомили у прес-службі Слідчого комітету Росії.

За даними відомства, відповідно до вимог Тимченка, частину хабара у розмірі 50 млн рублів повинна була бути передана не пізніше 8 грудня 2016 року, а другі 50 млн рублів - після зняття арешту з розрахункових рахунків ТОВ "Ділові лінії".

Також повідомляється, що разом з Тимченком був затриманий один з його підлеглих.

Другие новости