ПоддержатьУкраїнська

У Слов’янську поліцейські притягнули до відповідальності двох жінок, діти яких цькували однокласницю

StopCor
StopCor

StopCor

У Слов’янську поліцейські притягнули до відповідальності двох жінок, діти яких цькували однокласницю

Тривалий час дев’ятикласниця потерпала від систематичних образ хлопців-однокласників. За скоєння булінгу за рішенням суду матерів кривдників буде оштрафовано.

Про те, що у її доньки виникли непорозуміння в класі, жінка дізналась наприкінці минулого року. До цього часу дівчина замовчувала свої проблеми. Далі з’ясувалось, що ситуація «затяжна» – ще від початку навчального року дев'ятикласницю систематично ображають двоє однокласників. Через це вона стала погано вчитись, і при нагоді намагається пропускати заняття та не брати участі у шкільних заходах.

Майже місяць батьки дівчини намагалися розібратись у ситуації самостійно, а коли це не допомогло – звернулись до поліцейських-ювеналів.

Під час перевірки факт цькування школярки підтвердилися. Відносно батьків неповнолітніх порушників було складено два адміністративних протоколи за статтею 173-4 "Булінг (цькування) учасника освітнього процесу" Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Тепер згідно з рішенням Слов'янського міськрайонного суду батьки хлопців мають сплатити штрафи у розмірі 1700 гривень (без урахування судового збору). З кривдниками проведено профілактичну роботу.

Загалом у минулому році за фактами булінгу поліцейські склали 14 протоколів.

Другие новости