ПоддержатьУкраїнська

У столиці діяв конвертцентр з обігом у 700 млн гривень

StopCor
StopCor

StopCor

У столиці діяв конвертцентр з обігом у 700 млн гривень

Конвертаційний центр з обігом понад 700 млн грн викрили у Києві, передає УНН з посиланням на прес-службу прокуратури міста Києва.

"Київською місцевою прокуратурою №1 спільно зі співробітниками Голосіївського управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві та ГУ КЗЕ СБУ припинено діяльність конвертаційного центру, який протягом 2016-2017 року надавав незаконні послуги підприємствам реального сектору економіки, в тому числі державної форми власності", – йдеться в повідомленні.

За повідомлення прокуратури, в ході розслідування кримінального провадження встановлено, що службовими особами державних організацій через фіктивні й транзитно-конвертаційні компанії виведено у тіньовий обіг та привласнено понад 10 млн грн державних коштів.

"Загальний же обіг "конвертаційного центру" за період 2016-2017 років склав понад 700 млн гривень", - зазначили в прокуратурі.

У прес-службі додали, що за результатами проведених обшуків вилучено первинні та фінансово-господарські документи, чорнові записи, банківські картки, печатки українських та іноземних компаній, а також грошові кошти в національній та іноземній валюті.

На даний час із засновниками та посадовими особами підприємств проводяться слідчі дії.

Другие новости