ПоддержатьУкраїнська

У Святогірську депутати саботували рішення про відставку секретаря міської ради

StopCor
StopCor

StopCor

У Святогірську депутати саботували рішення про відставку секретаря міської ради

Депутати Святогірської міської ради саботували голосування за відставку секретаря органу. Один із обранців із так званої більшості з порушенням процедури відкликав свій голос.

Подробиці повідомив правозахисник "Стоп корупції" Роман Литвин, який слідкує за роботою ради.

"Сьогодні засідання почалось із того, що протягом двох годин депутати не могли затвердити порядок денний. У результаті у свої плани обранці додали два питання – про відставку секретаря міської ради та надання земельних ділянок учасникам АТО. Згодом, після години роботи, усупереч регламенту депутати вирішили зробити перерву в роботі і проголосували за паузу у 5 хвилин. Взяти паузу депутати захотіли після невдалого розгляду звіту за 9 місяців роботи ради. Документи в очі ніхто не бачив і на був ознайомлений із його показниками.

Фактично перерва затягнулась на годину. За цей час депутати від політичної партії "Наш край", яких у Святогірській міській раді більшість, зібрались та провели засідання фракції. Після чого один з представників політсили заявив у сесійній залі про відкликання свого голосу за відставку секретаря ради", – розповів правозахисник "Стоп корупції" Роман Литвин.

Додамо, що активісти проекту слідкують за законністю та дотриманням процедур у роботі Святогірської міської ради. За час моніторингу представники "Стоп корупції" виявили низку порушень.

Нагадаємо, раніше депутати Святогірської міської ради блокували кабінет секретаря міськради через перешкоджання їхній законній діяльності і саботаж їхньої роботи з боку мера.

Другие новости