ПоддержатьУкраїнська

У Святогірську на Донеччині депутати проводять засідання у кабінеті мера

StopCor
StopCor

StopCor

У Святогірську на Донеччині депутати проводять засідання у кабінеті мера

Засідання виконавчого комітету Святогірської міської ради від 25 січня, яке міський голова Дзюба скасував через небажання допустити на нього журналіста "Стоп корупції", провели 27 січня.

Утім, попри вимоги законодавства, розпорядження мера про зміну дати на офіційному веб-сайті не було, а саме засідання виконавчого комітету, всупереч регламенту, проходило не в залі засідань, а в кабінеті міського голови.

Про такі порушення повідомив голова місцевого осередку "Стоп корупції" Володимир Рибалкін.

"Свої висновки робіть самі, шановні громадяни, ви вже достатньо політично грамотні", – написав Володимир Рибалкін на сторінці спільноти у соцмережі.

Нагадаємо, днями на керівника Святогірського осередку ГО "Стоп корупції" Володимира Рибалкіна напав член виконавчого комітету Присяжний. У такий спосіб чиновник намагався перешкоджати діяльності журналіста. Інцидент стався на очах міського голови Святогірська Дзюби у його робочому кабінеті.

"Для нас не дивно, що ініціатором провокації став саме Присяжний. Колишній член "Партії Регіонів" зараз у чинному, резервному списку депутатів до Святогірської міської ради від партії "Наш край". Саме він ще в січні 2014 року закликав Януковича до силового розгону Майдану на сесії Святогірської міськради", – зазначив голова місцевого осередку "Стоп корупції" Володимир Рибалкін.

Додамо, що в управлінні НП у Святогірську після нападу на голову місцевого осередку "Стоп корупції" Володимира Рибалкіна відкрили кримінальне провадження за 171 статтею "Про перешкоджання професійній журналістській діяльності". Відповідну справу внесли у ЄРДР.

Другие новости