ПоддержатьУкраїнська

У військовій прокуратурі розберуться з керівниками Держприкордонслужби, які внесли Романа Бочкалу у список "підозрілих осіб"

StopCor
StopCor

StopCor

У військовій прокуратурі розберуться з керівниками Держприкордонслужби, які внесли Романа Бочкалу у список 'підозрілих осіб'

Військова прокуратура за фактом затримання координатора "Стоп корупції" Романа Бочкали внесла до Реєстру ЄРДР одразу два провадження - за ч.1 ст.366 і ч.3 ст.171. Кримінального кодексу України.

Про це Романа Бочкалу повідомили у військовій прокуратурі.

"Дякую, Анатолію Матіосе, за швидку та гідну реакцію! Допоможемо прикордонникам зосередитися на їхній головній функції - захисті державного кордону, замість кришування контрабанди та пресування журналістів", - написав Роман Бочкала на своїй сторінці у соцмережі.

Нагадаємо, представники Державної прикордонслужби затримали Романа Бочкалу під час проходження митного контролю в аеропорту "Бориспіль".

Журналіст побачив своє прізвище в орієнтуванні, куди правоохоронці вносять прізвища злочинців і терористів.

Після інциденту юристи "Стоп корупції" звернулися до заступника генерального прокурора України, головного військового прокурора Анатолія Матіоса. Деталі інциденту та факти вчинення порушень з боку представників Державної прикордонної служби України юристи виклали у повідомленні про злочин.

Другие новости