ПоддержатьУкраїнська

У Вінниці головний поліцейський подякував підлеглим, які не беруть хабарів

StopCor
StopCor

StopCor

У Вінниці головний поліцейський подякував підлеглим, які не беруть хабарів

Головний "коп" Вінниці подякував чесним колегам, які розуміють, що повагу за гроші не купиш.

Сьогодні, 1 червня, головний патрульний поліцейський Вінниці Редван Усеїнов дав прес-конференцію щодо першої стоденки роботи управління. Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

За словами Усеїнова, три місяці служби у Вінниці минули не легко. Однак патрульні швидко набувають досвіду і вже демонструють непогані показники.

"Час прибуття екіпажу з моменту отримання повідомлення на лінію "102" складає до 8 хв. За весь час патрульні виїжджали на виклики щодо ДТП 637 разів. Ними було затримано 316 осіб, які були за кермом у стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння. З них, за рішенням суду, 21 людина позбавлена права керування транспортним засобом. Загалом, під час виконання своїх службових обов'язків патрульні оформили 30 випадків незаконного зберігання та перевезення наркотичних засобів", - повідомив Редван Усеїнов.

Також він похвалився, що за цей період не було жодного факту хабарництва в лавах патрульної поліції міста. Головний "коп" Вінниці подякував чесним колегам, які розуміють, що повагу за гроші не купиш.

Другие новости