ПоддержатьУкраїнська

У Волновасі чиновники розікрали 300 тис грн бюджетних коштів

StopCor
StopCor

StopCor

У Волновасі чиновники розікрали 300 тис грн бюджетних коштів

У Волновасі встановлено факт розтрати 300 тис грн бюджетних коштів.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

Волноваська місцева прокуратура за матеріалами СБУ розпочала кримінальне провадження відносно посадових осіб відділу освіти Волноваської райдержадміністрації, які вчинили розтрату бюджетних коштів.

Встановлено, що відділ освіти та товариство з обмеженою відповідальністю уклали договір на постачання теплової енергії до навчальних закладів.

Однак, до акту виконаних робіт посадові особи відділу освіти спільно з представниками товариства внесли неправдиві відомості, а саме: невірні покази теплових лічильників та дані щодо постачання теплової енергії, яка фактично взагалі не поставлялась, оскільки опалення у школах до 20 жовтня було відсутнє.

На основі документу з фіктивними даними відділ освіти перерахував комерційному підприємству бюджетні кошти у сумі 300 тис грн.

Таким чином, в діях посадових осіб відділу освіти та приватного підприємства вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

Досудове розслідування триває.

Другие новости