ПоддержатьУкраїнська

У Запоріжжі митинку присудили штраф удвічі менший, ніж отриманий ним хабар

StopCor
StopCor

StopCor

У Запоріжжі митинку присудили штраф удвічі менший, ніж отриманий ним хабар

Екс-начальнику відділу митного оформлення аеропорту "Запоріжжя", якого у жовтні минулого року зловили при отриманні хабара у 2200 доларів, присудили 25550 гривень штрафу. Також чоловік не зможе обіймати посади у Державній фіскальній службі протягом двох років. Такий вирок виніс Орджонікідзевський районний суд Запоріжжя, передає Depo.Запоріжжя з посиланням на реєстр судових рішень.

Таким чином, штраф для хабарника у два рази менший за суму, яку він вимагав.

У вироку зазначено, що митник вимагав гроші від представника турецької авіакомпанії "Atlasjet Ukraine", яка з минулого року здійснює перевезення маршрутом Запоріжжя-Стамбул.

"Суть у тому, що митники в аеропорту надмірно активно оглядали пасажирів та створювали різні проблеми і авіакомпанії, і пасажирам. В результаті зажадали платити їм по $100 із кожного рейсу по суті за те, щоб вони працювали за законом", – заявив юрист авіакомпанії Андрій Гук у коментарі сайту "Аvianews".

Він додав, що авіакомпанія вирішили звернутися до СБУ.

Нагадаємо, з минулого до аеропорту "Запоріжжя" почали літати три турецькі авіакомпанії - "Turkish Airlines","Pegasus Airlines" та "Atlasjet Ukraine".

Другие новости