ПоддержатьУкраїнська

У Житомирі стартував проєкт «Поліцейський офіцер громади»

StopCor
StopCor

StopCor

У Житомирі стартував проєкт «Поліцейський офіцер громади»

11 квітня в Головному управлінні Нацполіції  Житомирщини очільник поліції області Сергій Крупєй та голова Житомирської міської об’єднаної територіальної громади Сергій Сухомлин підписали Меморандум про співпрацю. Цей документ визначає зобов’язання обох сторін у реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади».

У Житомирі стартував проєкт «Поліцейський офіцер громади»

- Мета цього нововедення забезпечити кожну ОТГ окремим офіцером, який не тільки працюватиме на її території, але й житиме там. А отже,  поліцейський  стане повноправним представником своєї громади, - сказав Сергій Крупєй. – Голова Житомирської громади – перший в Україні підтримав нашу ініціативу по роботі офіцерів у містах. Переконаний, це дасть лише позитив для житомирян і стане досвідом для наслідування іншими.

У Житомирі стартував проєкт «Поліцейський офіцер громади»

Відтак підписання Меморандуму про співпрацю стало фактичним підтвердженням намірів обох сторін у покращанні забезпечення правопорядку та спокою громадян.

У Житомирі стартував проєкт «Поліцейський офіцер громади»

- Цей проєкт важливий для нас, оскільки ми розуміємо, що йдеться про безпеку жителів громади. Його реалізація стала можлива за ініціативи Головного управління Нацполіції та підтримки керівництва НПУ і міжнародних партнерів. Ми, зі своєї сторони, також взяли зобов’язання на належне облаштування місць роботи офіцерів та придбання 10 автомобілів для них, - прокоментував Сергій Сухомлин.

Відтак з 6 квітня розпочато онлайн-реєстрацію анкет для кандидатів на 20 посад офіцерів Житомирської міської об’єднаної територіальної громади. Заявки можна подавати діючим поліцейським до 24 квітня

Далі кандидатів чекають етапи відбору: тестування на загальні навички й інтегративність та співбесіда з спеціальною комісією, до складу якої входять представники громади. Потому поліцейські упродовж майже 3 місяців навчатимуться за спеціальною програмою. І заключними ланками стане належна організація роботи у громаді та контроль її ефективності як зі сторони ОТГ, так і ГУНП.

Отож очікується, що розпочнуть свою роботу поліцейські офіцери громади Житомира наприкінці осені 2020 року.

https://www.youtube.com/watch?v=YiGLzGVCdHQ

Нагадаємо, Іршанська ОТГ стала першим на Житомирщині учасником проєкту «Поліцейський офіцер громади».

Відділ комунікації поліції Житомирської області

Другие новости