ПоддержатьУкраїнська

У Житомирі викрили на доларовому хабарі командира взводу роти конвоювання

StopCor
StopCor

StopCor

У Житомирі викрили на доларовому хабарі командира взводу роти конвоювання

У Житомирі військовою прокуратурою Центрального регіону України затримано командира взводу роти конвоювання однієї з військових частин Нацгвардії під час одержання неправомірної вигоди у розмірі 1000 доларів.

Встановлено, що в листопаді 2019 року старший лейтенант НГУ висунув вимогу громадянину України про надання йому 1000 доларів США неправомірної вигоди за безперешкодне зарахування до списків військової частини НГУ та підписання з ним контракту про проходження служби у військовому резерві Національної гвардії України.

18 лютого 2020 року зазначена військова службова особа території міста Житомира одержала неправомірну вимогу, після чого була затримана правоохоронцями в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Затримання відбулось за оперативного супроводження ГУ БКОЗ Служби безпеки України. Предмет злочину вилучено.

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна, передає "RuporZT".

Другие новости