ПоддержатьУкраїнська

Учаснику НЗФ РФ заочно повідомлено про підозру за незаконне затримання та жорстоке поводження із цивільним населенням

StopCor
StopCor

StopCor

Учаснику НЗФ РФ заочно повідомлено про підозру за незаконне затримання та жорстоке поводження із цивільним населенням

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури заочно повідомлено про підозру особі в посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України, участі у не передбачених законом збройних формуваннях, участі у терористичній організації, а також порушенні законів та звичаїв війни (ч. 2 ст. 110, ч. 1 ст. 258-3, ч. 2 ст. 260 та ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 438 КК України).

За даними слідства, мешканець м. Горлівка вступив до лав незаконного збройного формування РФ, у складі якого брав участь у збройному опорі військовослужбовцям Збройних Сил України та незаконному затриманні проукраїнські налаштованих громадян.

Встановлено, що у січні 2015 року учасник НЗФ РФ разом з іншими бойовиками, озброєними автоматичною вогнепальною зброєю, вивезли одного з колишніх співробітників МВС України у багажному відділенні автомобіля до місцевого мотелю. З метою отримання даних про співробітництво потерпілого із ЗСУ підозрювані зв’язали його та побили резиновою палицею і молотком, завдавши тяжких тілесних ушкоджень.

Досудове розслідування триває.Відділ інформаційної політики Донецької обласної прокуратури

Другие новости