ПоддержатьУкраїнська

Ухилення від сплати майже 5,5 млн грн ПДВ – повідомлено про підозру керівнику приватного товариства та його пособнику

StopCor
StopCor

StopCor

Ухилення від сплати майже 5,5 млн грн ПДВ – повідомлено про підозру керівнику приватного товариства та його пособнику

За процесуального керівництва Черкаської обласної прокуратури керівнику приватного товариства та його пособнику повідомлено про підозру за фактом умисного ухилення від сплати майже 5,5 млн грн податків та службового підроблення (ч. 2 ст. 212, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366 КК України).

За даними слідства, керівник одного з товариств м. Черкаси, уклавши в 2019 році договір щодо надання послуг із обслуговування на території міста Черкаси, до вартості яких включено податок на додану вартість, та залишаючись єдиним виконавцем за вказаним договором, з метою мінімізації податкового зобов’язання зі сплати ПДВ, створив видимість надання вказаних послуг через 40 виділених із очолюваного ним товариства суб'єктів господарювання, які не були зареєстровані платниками податку на додану вартість.

Нагадаємо, що відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.За матеріалами Черкаської обласної прокуратури

Другие новости