ПоддержатьУкраїнська

Україна ще не отримала Javelin, але в "ЛДНД" уже їх бояться – ІС

StopCor
StopCor

StopCor

Україна ще не отримала Javelin, але в 'ЛДНД' уже їх бояться – ІС

Бойовики Донбасу заметушились з приводу підтримкою США України. Зокрема, через надання останній потужних протитанкових ракетних комплексів Javelin. Російські найманці почали шукати їм протидію.

Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомив координатор центру "Інформаційний спротив".

10 лютого Дмитро Тимчук розповів, що бойовики "ДНР" та "ЛНР" відреагували на повідомлення про підтримку Штатами українських бійців комплексами Javelin. За його словами, російські найманці почали готуватися до протидії українській стороні.

"Одночасно в 1 "армійському корпусі ДНР" і 2 "армійському корпусі ЛНР" віддали розпорядження про проведення робіт по установці на наявну бронетехніку додаткових коштів пасивного та активного захисту", – зазначив він.

Тимчук зауважив, що командири незаконних формувань на Донбасі, яких координує Міноборони РФ, тепер шукають способи захистити свою бронетехніку. За словами Тимчука, Науково-дослідні інститути МО РФ займуться розробкою відповідних пристроїв для протидії боєприпасам з тепловим наведенням (ІКГСН).

"Установку і серійне виробництво пристроїв збираються налагодити силами штатних інженерно-технічних частин і підрозділів 1 і 2 "армійських корпусів", – додав Тимчук.

Нагадаємо, США дали добро на продаж Україні переносних протитанкових ракетних комплексів Javelin. За попередніми даними, американська сторона побоюється що ця потужна зброя може потрапити до рук російських бойовиків, тому "Джевелін" на фронті не буде.

Другие новости