ПоддержатьУкраїнська

Україна випустила нову партію "летючих" танків

StopCor
StopCor

StopCor

Україна випустила нову партію 'летючих' танків

Танки Т-80 здатні розганятися до такої швидкості, що переходять в категорію "летючої" бронетехніки. "Укроборонпром" презентував відео випробувань вже другої партії таких.

Україна випустила нову партію ''летючих'' танків

Новину повідомляє "Преса України".

У представництві ДП "Харківський бронетанковий завод", який є частиною ДК "Укроборонпром", повідомили про підготовку до передачі чергової партії головних бойових танків Т-80 для високомобільних десантних військ України. Зокрема, наголошується, що новинка має швидкість, здану забезпечити газотурбінний двигун з максимальною потужністю в 1250 к.с., що розганяє Т-80 до 70 кілометрів на годину. Тому ці танки заведено називати летючими.

Протягом досить нетривалого часу на заводі у Харкові було проведено цілу низку робіт для відновлення двигуна, трансмісії, ходової частини, електронного обладнання, системи управління вогню, підвищення захисту машини та інші роботи.

"У відповідності до результатів перевірки, кожен танк пройшов максимально можливі випробування на полігоні, під час якого було перевірено всі системи танка, включно з виконанням стрільб і пробіг на 100 кілометрів на спеціальному танкодромі", – наголосили у концерні. Крім того, на відео, яке вже опублікували в мережі Інтернет, зафіксували перевірку точності вогню з 125-мм гармати, сила пострілу якої було викорчувано стовп, а також ходові випробування, зокрема подолання спеціальної гірки.

https://youtu.be/iA-RhLfZEWo

Нагадаємо, конструктори ДК "Укроборонпром" удосконалили танки серії Т-64БВ, які братимуть участь в танкових змаганнях НАТО під назвою The Strong Europe Tank Challenge. Загалом планується участь української, польської, німецької, французької, австрійської та американської команд.

Другие новости