ПоддержатьУкраїнська

Українка виборола для Німеччини золото Олімпіади

StopCor
StopCor

StopCor

Українка виборола для Німеччини золото Олімпіади

На Олімпійських іграх 2018 у парному фігурному катанні золото віддали німецькій парі. Стало відомо, що пара раніше змагалась під прапорами інших країн. Крім того, спортсмени змогли встановити новий світовий рекорд.

Новину передає "Преса України".

Фігуристки Олена Савченко та Бруно Массо здобули перемогу на Олімпійських іграх-2018. Пара, яка представляла Німеччину у  Пхьончхані, за двома прокатами показала результат 235.90 бала.

Крім того, німецькі фігуристи встановили новий світовий та побили свій попередній рекорд. За підсумками довільної програми вони набрали 159.31 бала. Попередній результат олімпійців - 157.25 бала.

Варто зазначити, що 34-річна Олена Савченко народилась в Обухові, Україна. Її 29-річний партнер Бруно Массо народився у Франції. Так, українка представляла на змаганнях батьківщину до 2004 року, після цього вона перейшла під прапор Німеччини. Фігурист Массо перейшов до німецької збірної у 2015 році. Раніше його партнеркою теж була українка – Дарина Попова.

До слова, срібло Олімпіади у парному фігурному катанні забрали китайські фігуристи Сунь Веньцзін і Хань Цуну, бронзу – канадці Меган Дюамель та Ерік Редфорд. Як повідомлялось раніше, американське агентство Аssociated Press представило свій прогноз щодо українських переможців Олімпійських ігор 2018. Так, аналітики передрікали Україні три медалі й жодної золотої.

Другие новости

186,6 млн. грн. 'боевых' выплатили не воюющим военнослужащим — Минобороны

186,6 млн. грн. "боевых" выплатили не воюющим военнослужащим — Минобороны

На практике выявлено, что некоторые военнослужащие, находящиеся в постоянных пунктах дислокации и выполняющие функции, не связанные с прямым участием в боевых действиях, получали дополнительные выплаты