ПоддержатьУкраїнська

Українська турфірма "кинула” 5 тис клієнтів

StopCor
StopCor

StopCor

Українська турфірма 'кинула” 5 тис клієнтів

Українська турфірма "кинула” 5 тис клієнтів

Українська турфірма ''кинула” 5 тис клієнтів

В Україні мережа турагентств “Гарячі тури” не виконала свої фінансові зобов’язання щодо оплати заявок з вильотами. Всього близько 5 тисяч людей постраждали від “Гарячих турів”, розповів директор Центру туристичної інформації Володимир Царука.

“Серед них немає тих, хто вже вилетів за кордон, тільки ті, хто зробив передоплату за тур і тепер нікуди не полетить”. Він каже, що чутки про швидкий крах “Гарячих турів” ходили на ринку давно. “У них борги на 1 млн грн, які тепер незрозуміло хто буде виплачувати. Всі гроші вони навряд чи повернуть. Можливо, якусь частину покриє страховка”, – розповів Царук.

Як повідомила клієнтка турфірми Анна Д., вони з колегою купили путівку в Бодрум в “Гарячих турах” в Києві ще 19 червня за 22 тис. 700 грн: “Ми повинні були вилітати 30 червня вранці. Напередодні мамі подзвонила подруга, у якої відмінився політ . Ми вирішили, перевірити, чи все гаразд. Виявилося, що не все. Приїхавши в офіс, ми побачили, що постраждалі туристи викликали міліцію та УБЕЗ, в офісі – обшук. Ми теж написали заяву “.

Як розповів юрист однієї з постраждалих фірм Дмитро Матвійчук, загальний збиток для туроператорів може скласти 25 млн грн. “Ця цифра може бути і більше – угоди укладалися і на десятки тисяч доларів, – каже Матвійчук. – Виходячи з практики, гроші отримають тільки ті, хто першими подадуть в суд”.

Втім, є шанси, що “Гарячі тури” ще залишаться на ринку. Глава компанії онлайн-продажів квитків Tickets.ua Сергій Кравець заявив, що компанія може викупити агентську мережу. “Ми готові розглянути можливість докапіталізувати “Гарячі тури” для виконання поточних заявок і збереження роботи мережі”, – сказав Кравець Turprofi. А раніше заступник директора мережі турагентств “Гарячі тури” Владислав Безверхній також говорив, що йде пошук інвесторів. “Ми все компенсуємо, як тільки зможемо”, – запевнив Безверхній.

patrioty.org.ua

Другие новости