ПоддержатьУкраїнська

Український "Бук" не міг збити Boeing на Донбасі – Bellingcat

StopCor
StopCor

StopCor

Український 'Бук' не міг збити Boeing на Донбасі – Bellingcat

Група добровольців Bellingcat, яка займається розслідуванням падіння малайзійського Boeing на Донбасі, довела, що його не міг збити український "Бук". На момент катастрофи він був занадто далеко, щоб здійснити влучний постріл.

Український ''Бук'' не міг збити Boeing на Донбасі – Bellingcat

Новину повідомляє "Преса України".

15 липня 2014 року капелан ЗСУ Михайло Греділь зробив фото українського "Бука", який нібито перебував поблизу Донецька. Ці фотографії він завантажив за два дні до того, як був збитий рейс MH17. Геотеги свідчать про те, що фото були зроблені поблизу Донецька на сході України, йдеться на сайті.

Сам капелан ЗСУ заявив, що ця фотографія була зроблена за кілька сотень кілометрів від зони АТО. Bellingcat звертає увагу на те, що в травні 2014 року Греділь їздив до військового табору під Донецьком, про що повідомляється на сайті церкви.

З опублікованих фото експерти зробили висновки, що капелан їздив у травні та в липні 2014 року в один і той же військовий табір у Миргороді. Український "Бук" розташовувався далеко від місця катастрофи літака, зазначили у Bellingcat. Порівнюючи фотографії травня і липня 2014 року Греділя на базі ВПС, стає зрозуміло, що він відвідував одну й ту ж базу в Миргороді Полтавської області.

Також експерти показали відео пересування цього "Бука" під Миргородом.

Нагадаємо, Росія відкинула звинувачення в причетності до терористичного акту, вчиненого щодо пасажирського літака Боїнг рейсу МН17. Каже, що літак збив не їхній "Бук", а український, а якщо це був і їхній, то призначений він був для збиття тільки українських військових літаків.

Другие новости