ПоддержатьУкраїнська

Українці вважають найкорумпованішими держслужбовців, політиків і релігійних лідерів

StopCor
StopCor

StopCor

Українці вважають найкорумпованішими держслужбовців, політиків і релігійних лідерів

Дослідження "Барометр Світової Корупції" за 2016 рік від Transparency International виявило, що 29% українців для того, аби зупинити корупцію, готові відмовитися від сплати хабарів.

Згідно з опитуванням, проблема корупції досі лишається у трійці найактуальніших для нашої держави — це засвідчили 56% респондентів. На питання, чи знизився рівень корупції за останні чотири роки, 72% українців відповіли заперечно. Спроби Уряду змінити цю ситуацію 86% опитаних оцінюють негативно. При цьому, 49% українців вважають, що заможні люди впливають на Уряд у власних інтересах, і пропонують запровадити більш жорсткі правила, аби цьому запобігти, а 67% впевнені в необхідності заборонити компаніям фінансувати політичні партії та кандидатів.

Найкорумпованішими українці назвали: державних службовців (65%), парламент (64%), працівників податкової сфери (62%), суддів (61%), президента та прем'єр-міністра (60%), представників місцевих органів влади (55%), поліцію (54%), керівників бізнесу (46%), релігійних лідерів (32%).

Другие новости