ПоддержатьУкраїнська

Уся правда від "СтопКору" відтепер в ефірі "Правда тут"!

StopCor
StopCor

StopCor

Уся правда від 'СтопКору' відтепер в ефірі 'Правда тут'!

19 вересня Інформаційне агентство «Стоп Корупції ТВ» і приватний український інформаційний телеканал «ПравдаТУТ» підпишуть меморандум про співпрацю і взаємодію. Це означає, що проект розслідувань «СтопКор» транслюватимуть в ефірі ПравдаТУТ щоп'ятниці о 23.30 (повтор у суботу о 9:00) та щонеділі о 23.30 (повтор у понеділок 7.30).

Громадську організацію «Стоп корупції» створила команда однодумців майже 4 роки. Наш принцип роботи синергія розслідувальної журналістики, юридична підтримка і правовий захист громадян від корупції в державних органах влади. Ми почали з Київської області, але згодом організація розповсюдила діяльність на більшість регіонів України, у яких формується і постійно розширюється наша мережа журналістів і правозахисників.

Наразі у команді «СтопКору» понад 30 осередків. А телевізійний проект «СтопКор» – це сотні резонансних розслідувань, десятки кримінальних проваджень і виграних справ, які відкривали після виходу матеріалу в ефір. А ще на рахунку «СтопКору» десятки можновладців-корупціонерів, які втратили своє тепленьке крісло після викривальних репортажів.

Головне гасло «Стоп корупції»: «є порушення – буде жорстка реакція». І це якнайкраще збігається з принципами ПравдаТУТ Media Group. Адже вони – сучасна динамічна група компаній, яка ставить на меті донести правду до населення України. Принципи телекомпанії – інформаційно, доступно, актуально. І лише правда.

СПІКЕРИ:

Іван Гришин – директор та власник телеканалу ПравдаТУТ

Богдан Хмельницький – координатор проекту «Стоп корупції»

Роман Бочкала – координатор проекту «Стоп корупції»

Ігор Бондарчук – правозахисник «Стоп корупції»

Роксолана Арійончик – юрист «Стоп корупції»

Другие новости