ПоддержатьУкраїнська

В Інтернеті згадали про архівне відео, де журналіста Развожаєва б'є "оплотівец"

StopCor
StopCor

StopCor

В Інтернеті згадали про архівне відео, де журналіста Развожаєва б'є 'оплотівец'

Щойно в Інтернеті дізналися про трагічну смерть журналіста Микити Развожаєва, багато хто пригадав про архівне відео, де невідомий чоловік вирішив втрутитися в репортаж.

Зараз багато людей співчуває близьким журналіста. Також багатьох цікавлять причини самогубства журналіста.

Після трагічної смерті колишнього журналіста з Саратова Микити Развожаєва користувачі згадали про те відео, де його вдарив невідомий чоловік. Тоді багато користувачів подумали, що це якийсь місцевий ВДВшник, який вирішив висловитися в камеру про своє ставлення до України, передає видання "Діалог.UA".

Однак дебошир, як написали згодом деякі ЗМІ, навіть не має ніякого відношення до армії РФ. Деякі припустили, що нападник, з огляду на напис на його футболці "Оплот", належав до бойовиків Донбасу. Хоча цілком можливо і те, що він є звичайним шанувальником бійцівського клубу з аналогічною назвою, який був створений 8 років тому.

Проте "оплотівец" ще не прокоментував трагічну смерть журналіста, а небайдужі люди співчувають рідним і друзям загиблого.

Про причини самогубства говорять багато: особисті причини, тиск від ЗМІ, моральні докори. Користувачі Інтернету здивовані тим, чому журналіст зважився на такий відчайдушний крок.

https://youtu.be/zUoS1b2MBQc

Другие новости