ПоддержатьУкраїнська

В Одесі екс-прокурора визнали невинною в отриманні хабара

StopCor
StopCor

StopCor

В Одесі екс-прокурора визнали невинною в отриманні хабара

Лиманський районний суд визнав невинною в отриманні хабара колишнього прокурора Суворовської районної прокуратури Одеси.

Як передає "368.media", колишній прокурор Суворовської районної прокуратури Одеси Емма Михайлова, яку затримали після отримання хабара в п'ять тисяч доларів ще в 2015 році, визнана Лиманською райсудом невинною. Про це йдеться у вироку суду.

Під час затримання Михайлова намагалася накласти на себе руки. Військова прокуратура пред'явила прокурору підозру у вимаганні хабара в екс-директора ТОВ "Одеське спеціалізоване управління екскавації", який не хотів ставати фігурантом кримінального провадження за фактом загибелі робітників при демонтажі корпусів заводу "Центролит".

Михайловій повідомили про підозру за ч. 3 ст. 368 КК. Пізніше суд випустив її під заставу в 1,22 млн гривень. Пізніше справу передали на розгляд з Суворовського райсуду до Комінтернівського (нині Лиманський райсуд Ред.). Весь цей час Михайлова робила неодноразові спроби відновитися на роботі.

Під час судових засідань екс-прокурор заперечувала вимагання грошей. Їй їх нібито підкинули. Суддя Валентин Іванчук став на бік обвинуваченої.

Другие новости