ПоддержатьУкраїнська

В Одеському районі правоохоронці провели профілактичні заходи в місцях відпочинку неповнолітніх

StopCor
StopCor

StopCor

В Одеському районі правоохоронці провели профілактичні заходи в місцях відпочинку неповнолітніх

Превентивна робота була направлена на запобігання бродяжництву та правопорушенням серед неповнолітніх та відносно них.

Впродовж кількох днів співробітники ювенальної превенції перевіряли в населених пунктах району парки, сквери, розважальні та торговельні заклади тощо й проводили роз’яснювальну роботу з дітьми та дорослими. Практичну та методичну допомогу їм надавали колеги з ГУНП в Одеській області та Одеського районного управління поліції № 1.

«Ювенали подивилися, чим займаються юнаки та дівчата у вільний від навчання час, і поговорили з ними про негативні наслідки вживання спиртних напоїв, тютюнових та наркотичних засобів, а також про випадки, за яких неблагонадійні люди можуть залучати молодь у протиправну діяльність. Дорослим, на утриманні яких знаходяться діти, які не досягли повноліття, правоохоронці нагадали про їх обов’язки, визначені законом. Пройшлися поліцейські й закладами торгівлі, аби переконатися, що підприємці дотримуються встановлених законом вимог щодо продажу неповнолітнім тютюнових виробів та алкогольних напоїв», - розповів заступник начальника Одеського районного управління поліції №2 Максим Лойко.

Не обійшлося під час відпрацювання без порушників. У територіальному підрозділі поліції зазначають, що зафіксовані кілька порушень правил торгівлі тютюновими виробами у Великому Дальнику та Теплодарі, виявлено трьох неповнолітніх за палінням у заборонених місцях у Надлиманському, двох молодих хлопців, яким нещодавно виповнилося по 18, за розпиванням алкогольних напоїв у заборонених місцях в Овідіополі, дві родини, де було присутнє домашнє насильство, в Новій Долині. Відносно правопорушників складені протоколи за статтями 156, 175-1, 178, 173-2 та 184 КУпАП.

Одеське районне управління поліції № 2

Другие новости