ПоддержатьУкраїнська

В окупованому Луганську люди Путіна почали негласну "передвиборчу кампанію"

StopCor
StopCor

StopCor

В окупованому Луганську люди Путіна почали негласну 'передвиборчу кампанію'

Один з російських кураторів луганських терористів був представлений як "уповноважений представник" адміністрації президента Російської Федерації. "Гості" прибули до окупованого Луганська, щоб вкотре обробити мізки членам кишенькової організації ватажка "ЛНР" "Мир Луганщині".

У Facebook керівник групи "ІС" Дмитро Тимчук повідомив, що ще один росіянин був представлений як "представник Мінекономрозвитку РФ". Народу куратори з РФ розповіли, що "ЛНРівську державність" треба розвивати й далі, з перспективою "часткового визнання" даного формування з боку Росії.

В окупованому Луганську люди Путіна почали негласну ''передвиборчу кампанію''

"Сенс цього терміну не розшифрований. Але в контексті сказаного була дана установка, що для "остаточної легітимізації "самопроголошеної влади "органів" ЛНР", потрібно починати підготовку до проведення "місцевих виборів", – додав Дмитро Тимчук.

Додамо, що вчора, 15 березня, на засіданні ради РНБО Петро Порошенко категорично відкинув ідею про прийняття закону про ОРДЛО, чого так вимагали окупанти. Також Порошенко заявив раніше, що вибори на Донбасі до тих пір, поки там буде агресор зі зброєю, неможливі.

Другие новости