ПоддержатьУкраїнська

В окупованому Новоазовську запровадили спецрежим контролю

StopCor
StopCor

StopCor

В окупованому Новоазовську запровадили спецрежим контролю

Командування міністерства державної безпеки "Донецької народної республіки" запровадило в окупованому Новоазовську спеціальний режим контролю на в'їздах та в самому місті.

Про це повідомив координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

"У н. п. Новоазовськ співробітниками поліції "ДНР" і "МДБ ДНР" посилений контррозвідувальний режим на в'їзді в місто з боку Безіменне-Самсонове. В цей населений пункт не пропускаються навіть бойовики дислокованого в Новоазовському районі "9-го окремого механізованого полку морської піхоти ДНР", – йдеться в повідомленні.

Тимчук розповів, що у місті збільшено кількість патрулів, особливо в "комендантську годину". Новоазовський відділ поліції "ДНР" переведений на посилений режим несення служби.

Раніше повідомлялося, що в окупованому населеному пункті Брянка десять російських військових дезертувати з підрозділу протиповітряної оборони. Також п'ятеро військових отримали тяжкі поранення.

Нагадаємо, командування російсько-терористичних військ створило в тилових районах Донбасу заградзагони, які складаються з військовослужбовців національної гвардії РФ та військової комендатури.

Другие новости