ПоддержатьУкраїнська

В Росії у генерала, який попався на хабарі, знайшли мільярд рублів

StopCor
StopCor

StopCor

В Росії у генерала, який попався на хабарі, знайшли мільярд рублів

Начальник Північнокавказького управління ФСО Геннадій Лопирьов затриманий на місці злочину при отриманні великого хабара.

Йому пред'явлено звинувачення, повідомило "Интерфаксу" джерело, знайоме з ситуацією.

"Геннадій Лопирьов був затриманий при отриманні хабара на гарячому, під час обшуку у нього вилучено велику суму грошей", - сказав співрозмовник агентства. За його даними, у Лопирьова було виявлено понад 1 млрд рублів. Джерело відзначило, що генерала підозрюють у махінаціях із земельними ділянками в Краснодарському краї.

У п'ятницю ввечері адвокат Лопирьова Руслан Закалюжний повідомив, що слідство висунуло генералу звинувачення в злочині, пов'язаному зі службовою діяльністю. "Сьогодні моєму підзахисному Геннадію Лопирьову пред'явлено звинувачення в скоєнні злочину, пов'язаного зі службовою діяльністю. Під час допиту в якості обвинуваченого своєї провини він не визнав", - сказав Закалюжний.

Адвокат відмовився уточнити, в чому конкретно звинувачують його підзахисного, пославшись на підписку про нерозголошення і секретність справи. За словами захисника, в п'ятницю слідство має намір просити про арешт Лопирьова. Адвокат буде наполягати на домашньому арешті.

Раніше в п'ятницю в Центрі зі зв'язків з пресою і громадськістю ФСО повідомили про затримання Лопирьова, щодо нього ведеться слідство. "У ході внутрішньої перевірки ФСО, проведеної в підрозділах Служби охорони на Кавказі, були виявлені ознаки серйозних порушень чинного законодавства", - сказали в прес-службі.

Там уточнили, що матеріали перевірки передані до слідчих органів.

Другие новости