ПоддержатьУкраїнська

В Україні запустять виробництво електробусів

StopCor
StopCor

StopCor

В Україні запустять виробництво електробусів

Український автозавод "ЗАЗ" анонсував запуск виробництва електробусів. Екологічний транспортний засіб призначений для перевезення пасажирів містом.

Новину повідомляє "Преса України".

Голова правління Запорізького автозаводу "ЗАЗ" Микола Євдокименко заявив, що в Україні почнуть виробляти низькопідлогові автобуси середнього класу. Один такий транспортний засіб вміщатиме в себе 60 чоловік.

За його словами, за основу взяли автобус ZAZ A10C "I-VAN", який з'явився на світ ще у 2008 році. Так, електробус матиме схожі з ним характеристики. Довжина екологічного транспортного засобу становитиме 8 м, ширина – 2,5 м, висота – майже 3 м. Більше характеристик нового транспорту Євдокименко не надав.

Відомо, що масштабне виробництво розпочнеться у 2018 році. Крім того, причина, через яку запорізький автозавод почне робити електробуси – попит на такий транспорт. Зокрема, один з партнерів "ЗАЗ" проявив особливий інтерес до цього проекту.

Нагадаємо, перший український електробус "Електрон" був представлений у Львові у 2016 році. Як повідомили експерти, його вартість становить 9 млн грн. Він дешевий в обслуговувані, а отже витрати на нього окупляться за 3,5 роки.

Другие новости