ПоддержатьУкраїнська

В Україну йде "сніговий апокаліпсис" – Гідрометцентр виступив з терміновим повідомленням

StopCor
StopCor

StopCor

В Україну йде 'сніговий апокаліпсис' – Гідрометцентр виступив з терміновим повідомленням

Територію України стрімко охоплює активний циклон, який обернувся масовими снігопадами та зниженням температури в більшості областей України. Синоптики Укргідрометцентру сьогодні зранку виступили з терміновим попередженням про різке погіршення погодних умов впродовж двох найближчих днів.

Синоптики попереджають, що протягом 17-18 січня Україну засипле снігом: сильні та дуже сильні снігопади з хуртовиною очікуються на території Чернігівської, Сумської, Черкаської, Полтавської, Кіровоградської, Одеської та Миколаївської областей.

Сніговий покрив може досягти до 40 сантиметрів в зазначених областях, при цьому в Києві замети досягнуть висоти в 20 см. На тлі великих снігопадів в Херсонській, Запорізькій, Донецькій, Луганській областях очікується різке посилення вітру та ожеледиця на дорогах.

Крім того, в середу на Західній Україні очікується сильний снігопад і великі пориви вітру. ЗМІ нагадують, що за останню добу відразу кілька великих українських міст замело снігом. Журналісти повідомили про значні опади в столиці, Дніпрі та Одесі.

Комунальні служби в терміновому порядку приступили до розчищення основних магістралей і попереджають про високу небезпеку ДТП. При цьому синоптики розповіли про 2 хвилі зниження температури, які очікують країну.

В Україну йде ''сніговий апокаліпсис'' – Гідрометцентр виступив з терміновим повідомленням
В Україну йде ''сніговий апокаліпсис'' – Гідрометцентр виступив з терміновим повідомленням

Другие новости