ПоддержатьУкраїнська

Вашу маму і тут, і там показують: АЗС "ОККО" працювала в Україні, Криму та ОРДО

StopCor
StopCor

StopCor

Вашу маму і тут, і там показують: АЗС 'ОККО' працювала в Україні, Криму та ОРДО

Виявилось, що мережа заправних станцій АЗС "ОККО" працювала не лише території України, але й на території окупованого Криму (близько 9 станцій) та у Донецькій області (10 станцій). Після реалізації продукції "податки" з прибутку йшли до "бюджетів" окупаційних адміністрацій.

Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

В СБУ також наголошують, що в ході розшуків у офісах та житлових приміщеннях фігурантів провадження працівники СБУ виявили печатки фірм, на які оформлювались зазначені АЗС, а також документи та комп'ютерну техніку, що підтверджують протиправну діяльність.

За словами президента компанії Віталія Антонова, вони не знають хто саме перебуває на заправних станціях та здійснює управління ними – таку інформацію передає УНІАН. Також Антонов підтвердив факт контакту з кримчанами, про який йшлося в одному з обвинувачень СБУ: "Це наші співробітники, які працювали у нас до цього часу, і вони не є професійними менеджерами, які керували цією мережею до окупації. Тому відповідні консультації, як вести цей бізнес, наші співробітники проводять, але це не означає, що ми керуємо цими станціями і отримуємо з цього вигоду".

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у середу, 22 серпня працівники СБУ провели обшуки у київському та львівському офісах ПАТ "Концерн Галнафтогаз", до структури яких належать і заправні станції "ОККО".

Другие новости