ПоддержатьУкраїнська

Ватажок бойовиків Ходаковський пояснив, чому його досі не вбили

StopCor
StopCor

StopCor

Ватажок бойовиків Ходаковський пояснив, чому його досі не вбили

Колишній секретар "Ради безпеки ДНР" Олександр Ходаковський розповів, чому його досі не ліквідували, хоча він постійно критикує верхівку "республіки" і чому він не зруйнував цілісність вибудуваної окупантами системи на Донецьку.

Ватажок бойовиків Ходаковський пояснив, чому його досі не вбили

На своїй сторінці в "ВК" Ходаковський пише, що питання про те, чому його ще не вбили, він чує постійно. Нещодавно його задав військовий репортер, передає "Діалог.UA".

"Ні для кого не секрет, що мене ще не вбили, хоча я доступний і особливо не ховаюся" – написав терорист. Поки вдалого замаху на Ходаковського не було, він продовжує "займатися суспільно марною працею, чим періодично нервує своїх молодших товаришів". Один з ватажків "ДНР" зауважив, що його критика часто не подобається опонентам і вони намагаються звинуватити його в підготовці військового перевороту.

"Благо, що у тих, кого я збираюся скинути, вистачає розуму або зайнятості побоюватися такої можливості, але все ж не піддаватися паніці", – написав Ходаковський.

Він уточнив, не зважаючи на те, що під час війни він не влаштовуватиме бунти, деякі "міністри" на собі пізнали важку руку і навіть писали заяви в компетентні органи.

Нагадаємо, раніше військовий експерт передрік повернення на арену "народних республік" Ігоря Стрєлкова. Тим часом Ходаковський розповів подробиці смертельного бою його бойовиків в Донбасі.

Другие новости