ПоддержатьУкраїнська

Вбивство дівчини у Харкові — ДБР повідомило про підозру у приховуванні злочину оперуповноваженим Нацполіції

StopCor
StopCor

StopCor

Вбивство дівчини у Харкові — ДБР повідомило про підозру у приховуванні злочину оперуповноваженим Нацполіції

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, повідомили про підозру двом оперуповноваженим Холодногірського відділу поліції Головного управління Нацполіції в Харківській області. Правоохоронці підозрюються у приховуванні особливо тяжкого злочину (ч. 1 ст. 396 Кримінального кодексу України).

За попередньою інформацією, поліцейські намагалися приховати вбивство дівчини, яке відбулося 29 червня 2019 року у Харкові. Правоохоронці дізналися про вбивство дівчини відразу після його скоєння, однак не складали відповідні рапорти щодо внесення вказаного факту до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Через це тіло вбитої виявили тільки на 10 день після злочину. Також слідством встановлено, що один із оперуповноважених зустрічався із батьком підозрюваного у вчиненні вбивства, якому повідомив про даний інцидент.

Крім цього матеріали допиту одного зі свідків, який проводили підозрювані 5 липня 2019 року не був долучений до матеріалів кримінального провадження.

Дії підозрюваних призвели до зволікання розслідування особливо тяжкого злочину та втрати речових доказів.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Харківської області. Оперативний супровід — Харківське управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України.

У разі доведення вини, правоохоронцям загрожує покарання у вигляді арешту на строк до 3 місяців або обмеження волі на строк до 3 років, або позбавлення волі на той самий строк.  

Другие новости