ПоддержатьУкраїнська

Вбивство трьох інкасаторів на Чернігівщині: розслідування справи завершено

StopCor
StopCor

StopCor

Вбивство трьох інкасаторів на Чернігівщині: розслідування справи завершено

Слідчі завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно двох жителів Чернігівщини, підозрюваних в умисному вбивстві у жовтні 2015 року працівників ПАТ КБ "ПриватБанк". Про це повідомляє прокуратура Чернігівської області, передає УНН.

"Слідством встановлено, що обвинувачені, діючи за попередньою змовою, з метою заволодіння коштами банківської установи здійснили умисне вбивство 3 працівників банку під час розбійного нападу на інкасаторський автомобіль, який згодом знищили шляхом підпалу", – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, внаслідок вказаних злочинних дій обвинувачені заволоділи коштами банківської установи на загальну суму понад 14,5 млн грн.

Органом досудового розслідування дії одного з обвинувачених кваліфіковано за п. п. 1, 6, 12 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство з корисливих мотивів за попередньою змовою групою осіб), ч. 4 ст. 187 (розбій), іншого – за п. п. 1, 6, 12 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство з корисливих мотивів за попередньою змовою групою осіб), ч. 4 ст. 187 (розбій) та ч. 4 ст. 194 (знищення майна, шляхом підпалу) Кримінального кодексу України.

Як зазначили у прокуратурі, під час слідства до одного з обвинувачених, якого було затримано на території Російської Федерації, застосовано процедуру екстрадиції до України для притягнення його до кримінальної відповідальності за вчинення інкримінованих кримінальних правопорушень.

Згідно з ухвалами суду зловмисникам обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Нагадаємо, 23 жовтня 2015 року в районі села Скоринець Чернігівської області внаслідок нападу на інкасаторський автомобіль загинули троє інкасаторів. Було викрадено близько 10 мільйонів гривень, 150 тисяч доларів і 30 тисяч євро.

Другие новости