ПоддержатьУкраїнська

«Відкати» за підряди та розкрадання бюджетних коштів – підозрюються посадовці Дніпровської міськради

StopCor
StopCor

StopCor

«Відкати» за підряди та розкрадання бюджетних коштів – підозрюються посадовці Дніпровської міськради

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора повідомлено про підозру директору КП «Міська інфраструктура» Дніпровської міської ради за фактом одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України), а також посадовцям двох суб'єктів господарювання за фактом надання неправомірної вигоди службовій особі (ч.ч. 1, 2 ст. 369 КК України).

За даними слідства, керівник комунального підприємства систематично отримувала хабарі від підрядників за перемогу в тендерах та укладення з ними договорів на виконання ремонтних робіт, а також формальне і безперешкодне підписання актів виконаних робіт щодо поточного ремонту парків «Зелений Гай» та «Амурський парк». Також встановлено, що суб’єкти господарювання надавали цій посадовій особі неправомірну вигоду у вигляді «відкату» за перемогу в тендерах. В деяких випадках розмір такого «відкату» сягав 50% від суми договору.

Крім того, за процесуального керівництва Офісу Генпрокурора повідомлено про підозру заступнику директора Департаменту житлового господарства Дніпровської міськради та директору товариства з обмеженою відповідальністю за фактом розтрати та заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем (ч. 4 ст. 191 КК України).

Розслідуванням встановлено, що посадовець розтратила майже 300 тис грн шляхом укладення договорів підряду з поточного ремонту під'їздів у житлових будинках м. Дніпра, вартість яких була завищена директором товариства, який заволодів цими коштами.

Досудове розслідування у кримінальних провадженнях за фактами одержання неправомірної вигоди та розкрадання державних коштів у діяльності посадовців Дніпровської міської ради здійснюється Головним слідчим управлінням СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Другие новости

НАПК открыло публичный доступ к Реестру деклараций

НАПК открыло публичный доступ к Реестру деклараций

Теперь открыт круглосуточный доступ к Единому государственному реестру деклараций лиц, уполномоченных на выполнение функций государства или местного самоуправления, с учетом мер безопасности, определенных п. 2-11 Заключительных положений Закона "О предотвращении коррупции"