ПоддержатьУкраїнська

Відома українська письменниця потрапила в ДТП

StopCor
StopCor

StopCor

Відома українська письменниця потрапила в ДТП

Автор численних творів Софія Андрухович разом із чоловіком Андрієм Бондарем та донькою Варварою стали учасниками дорожньо-транспортної пригоди на трасі. У їхній автомобіль врізався молодий хлопець-"камікадзе". Найбільше постраждала сама Софія.

Відома українська письменниця потрапила в ДТП

Новину повідомляє "Преса України".

"Третій раз в житті побував в автомобільній аварії. Це сталося вчора. Я не був за кермом і провини нашого водія не було – виїзд з другорядної на головну. Ми рухалися по головній", – написав чоловік письменниці.

За його словами, більше всіх постраждала письменниця, тому що удар прийшовся з лівої сторони на її пасажирське сидіння. Софія Андрухович сиділа там з донькою Варварою. "Довелося накласти кілька швів на голову, трохи втратила крові, але швидка приїхала вчасно і все зробили акуратно і правильно. Ні струсу, ні яких-небудь серйозних ушкоджень. Поранення склом та забій грудної клітки з лівого боку. У Варвари справжня ініціація. Обдерте підборіддя і вид закривавленої мами", – написав Бондар.

Чоловік зазначив, що швидкість була невеликою й автомобіль, в якому перебувала Андрухович тільки розвернуло на 180 градусів у смузі.

Також, за його словом, водій автомобіля, з яким відбулося зіткнення, молодий хлопець навіть не робив спроб загальмувати. "Він, як камікадзе, просто йшов на таран. За ним не було ніякого гальмівного шляху. По 20 років. "Таврія". Три хлопці. Тверезі. Олімпійський спокій: "Я не побачив знак. Навіщо ви кричите, адже все вже трапилося", – написав Бондар.

Другие новости