ПоддержатьУкраїнська

Вигадування адмінправопорушеннь для покращення показників – ДБР повідомило про підозру дільничному

StopCor
StopCor

StopCor

Вигадування адмінправопорушеннь для покращення показників  –  ДБР повідомило про підозру дільничному

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, повідомили про підозру дільничному офіцеру поліції Вінницького відділу поліції Головного управління Нацполіції у Вінницькій області у службовому підробленні, тобто складанні та видачі службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесенні до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей (ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України). 

Слідством встановлено, що у липні 2018 року поліцейський неодноразово вносив та складав завідомо неправдиві постанови про адміністративні правопорушення відносно громадянина, а саме: попередження за куріння у громадському місці, розпивання алкогольних напоїв та порушення правил дорожнього руху пішоходом. Таким чином дільничний офіцер штучно покращував свої показники службової діяльності. 

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Вінницької області. Оперативний супровід –  Вінницьке управління ДВБ Нацполіції.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу до 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до 3 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Другие новости