ПоддержатьУкраїнська

Виготовлення та збут амфетаміну у великих розмірах - ДБР затримало правоохоронця

StopCor
StopCor

StopCor

Виготовлення та збут амфетаміну у великих розмірах - ДБР затримало правоохоронця

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, затримали працівника Управління патрульної поліції у місті Львові під час збуту психотропної речовини (ч. 3 ст. 307 Кримінального кодексу України).

За попередньою інформацією, правоохоронець облаштував лабораторію для виготовлення наркотичних речовин в квартирі, де виготовляв психотропну речовину - амфетамін, для подальшого збуту за допомогою спільників.

20 травня 2020 року слідчі ДБР затримали поліцейського у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України під час збуту 300 грамів амфетаміну на загальну суму 54 000 гривень.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру, обрання відносно нього запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Львівської області. Оперативний супровід – Управління Служби безпеки України у Львівській області.

У разі доведення вини, затриманому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 9 до 12 років із конфіскацією майна.  

Другие новости