ПоддержатьУкраїнська

Викрито угруповання правоохоронців на "кришуванні" бурштинового бізнесу

StopCor
StopCor

StopCor

Викрито угруповання правоохоронців на 'кришуванні' бурштинового бізнесу

Співробітники управління внутрішньої безпеки СБ України спільно з прокуратурою та внутрішньою безпекою поліції припинили на Рівненщині діяльність організованого угруповання, до якого входили декілька співробітників місцевих підрозділів СБУ та поліції. Про це повідомили у прес-центрі СБ України.

Члени угрупування протягом 2015-2016 років здійснювали розбійні напади на скупників бурштину. Під час нападів вони наносили жертвам тяжкі тілесні ушкодження та привласнювали гроші та мобільні гаджети. Зловмисники також організували «кришування» незаконного видобутку «сонячного каменю» у Дубровицькому районі області.

Під час обшуків за місцями проживання правоохоронців та дислокації «оперативного штабу» співробітники спецслужби вилучили чотири одиниці зброї з набоями, гранату РГД-5, гроші в різній валюті, еквівалентній майже 300 тисячам гривень. Зловмисники зберігали шість кілограмів бурштину, дванадцять мотопомп, десять генераторів, сто п’ятдесят пожежних рукавів, 32 мобільні телефони тощо.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 187 Кримінального кодексу України.

Тривають невідкладні слідчі дії для встановлення всіх правоохоронців, які входили до угруповання. Вирішується питання про оголошення підозри у вчиненні злочину.

Другие новости